Filtruj

Praca Pedagog Szkolny - Goździe

1-3 z 3 ofert pracy

PEDAGOG SZKOLNY

SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GOŹDZIE LIPIŃSKIMSAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GOŹDZIE LIPIŃSKIM
Gózd Lipiński

Zakres obowiązków: Organizacja zajęć o charakterze terapeutycznym i profilaktycznym Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

26.06.202426.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0531Obowiązki:Organizacja zajęć o charakterze terapeutycznym i profilaktycznymWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Przygotowanie pedagogiczneWykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawczaMiejsce pracy: 23-425 Gózd Lipińsk...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Instruktor - Zajęcia taneczne dla dzieci

KLAUDIAKLAUDIA
Ciechanów

Akademia ARTSTAR ogłasza Ogólnopolski nabór na Trenerów!!! Możesz aplikować na stanowisko Trenera z każdego miejsca w kraju - dostosujemy region pracy do Twoich możliwości i miejsca zamieszkania. Dołącz do nas, rozwijaj swoje pasje i spełnij marzenie o pracy w tym co kochasz ! My w zamian oferuj...

27.06.202427.06.2024
od 4000 zł