Filtruj

Praca Pedagog - Klęczany

1-3 z 3 ofert pracy

PEDAGOG

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA, DOM DZIECKA W KLĘCZANACHPLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA, DOM DZIECKA W KLĘCZANACH
Klęczany

Zakres obowiązków: Dyżury wychowawcze, opieka pedagogiczna nad wychowankami domu dziecka - dzieci w wieku 3-18 lat. Praca w godzinach 6.00-14.00, 7.00-15.00, 10.00-18.00 (do uzgodnienia). Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne magisterskie o specjalności pedagogika opiekunczo-wychowawcza, pedago...

01.07.202401.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL

SZKOŁA PODSTAWOWA W SĘKOWEJSZKOŁA PODSTAWOWA W SĘKOWEJ
Sękowa

Zakres obowiązków: Obowiązki pedagoga szkolnego. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Psycholog umiejętność - kwalifikacje pedagogiczne do pracy nauczycielskiej staż pracy ogółem - lata: 2 Wykształcenie wyższe z zakresu psychologii oraz kwalifikacje pedagogiczne do pracy nau...

25.06.202425.06.2024

PSYCHOLOG

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BINAROWEJ, SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO I GMINNE PRZEDSZKOLE IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGOZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BINAROWEJ, SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO I GMINNE PRZEDSZKOLE IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO
Binarowa

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z dziećmi i młodzieżą klas I-VIII; diagnoza potrzeb uczniów, organizowanie zajęć i warsztatów dla uczniów oraz rodziców; współpraca z pedagogiem szkolnym i nauczycielami; wykonywanie innych zadań wynikających z Karty Nauczyciela Wymagania: wykształcenie - wyższe...

20.06.202420.06.2024