Filtruj

Praca Pedagog - Oleszyce

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy pedagoga

PSONI JAROSŁAWPSONI JAROSŁAW
Oleszyce

OFERTA PRACY Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu Stanowisko : Pedagog I. Termin składania ofert : 20.09.2024r. II. Liczba miejsc pracy : 1 III. Wymagania: 1.Wykształcenie: wyższe magisterskie na kierunku pedagogika, 2.Doświadczenie: ...

26.08.202426.08.2024
od 2900 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PEDAGOG

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W JAROSŁAWIUPOLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W JAROSŁAWIU
Oleszyce

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowych zgodnie z opracowanym planem wspierająco - aktywizującym oraz motywowanie uczestnikówdo udziału w proponowanych formach świadczonych usług. Wykonywanie diagnozy pedagogicznej uczestników SDS. Udział w opracowywaniu indyw...

PEDAGOG

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Oleszyce

Numer oferty: StPr/24/0497Obowiązki:Prowadzenie zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowych zgodnie z opracowanym planem wspierająco - aktywizującym oraz motywowanie uczestnikówdo udziału w proponowanych formach świadczonych usług. Wykonywanie diagnozy pedagogicznej uczestników SDS. Udział w op...