Filtruj

Praca Pedagog - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

PEDAGOG

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIEMIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE
Słupsk

Zakres obowiązków: 1. organizacja i prowadzenie pracy opiekuńczej i wychowawczej; 2. praca indywidualna z dzieckiem (uświadamianie problemu, przewartościowanie, zmiana sposobu myślenia, zachowania); 3. wspieranie i współorganizowanie pracy wychowawczej, doraźnie obecność na dyżurze w placówce; 4....

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel współorganizujący

BIUROBIURO
Słupsk

Przedszkole zatrudni specjalistę oligofrenopedagoga, pedagoga specjalnego, pedagoga z kwalifikacjami do pracy z dziećmi autystycznymi (po studiach podyplomowych związanych z autyzmem). Zapewniony awans zawodowy, atrakcyjne wynagrodzenie, premie, możliwość samorealizacji zawodowej. Proszę o składanie...

17.04.202417.04.2024
od 4846 zł

Praca Niemcy w klinikach specjalistycznych

DIAKONIESEGDIAKONIESEG
Słupsk

Poszukujemy do pracy na terenie Niemiec w specjalistycznych Klinikach Diakonie na następujące stanowiska: -pielęgniarki -asystent pielęgniarki -opiekun osoby starszej -sprzątaczki -terapeuta zajęciowy osób uzależnionych -pedagog -pomoc kuchenna -kucharz -kierowca Wymagania: -wykształcenie...

14.04.202414.04.2024
od 8000 zł