Filtruj

Praca Pedagog - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla pedagoga

MAGDAMAGDA
Wrocław

Do naszej ekipy poszukujemy obecnie pedagoga. Mile widziana pedagogika specjalna. Nasza placówka poszukuje również wolontariuszy do pomocy w przedszkolu. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt przez formularz jak i napisać czy chodzi o pracę czy wolontariat. Po wolontariacie istnieje możliwość z...

25.04.202425.04.2024

PEDAGOG SPECJALNY

SZERMIERCZA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 IM. PROF. MARIANA SUSKIEGO WE WROCŁAWIUSZERMIERCZA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 IM. PROF. MARIANA SUSKIEGO WE WROCŁAWIU
Wrocław

Zakres obowiązków: Pedagog specjalny. 1/2 etatu Praca na czas określony: do 21 czerwca 2024 Godzinay pracy 8:00 - 15:00 Kontakt z pracodawcą: sekretariat.sp085@wroclawskaedukacja.pl Oferta pracy dostępna w sali C. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - przygotowanie pedag...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedszkole - pedagog specjalny

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE ULPUBLICZNE PRZEDSZKOLE UL
Kobierzyce

Publiczne Przedszkole UL, w Biskupicach Podgórnych zatrudni na 1/2 etatu pedagoga specjalnego. Wymagane są pełne kwalifikacje, zgodne z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego.Oferujemy - stabilne zatrudnienie, umowę o pracę w ramach KP, elastyczny grafik, pakiety Medicover Sport i Medicover Zdr...

19.04.202419.04.2024