Filtruj

Praca Pedagogika Specjalna - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

WYCHOWAWCA

nowa oferta
PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA NR 4 W ELBLĄGUPLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA NR 4 W ELBLĄGU
Elbląg

Zakres obowiązków: Świadczenie pracy na rzecz wychowanków. Sprawowanie indywidualnej opieki pedagogicznej nad wychowankami. Organizacja, prowadzenie lub pomoc i współudział w prowadzeniu zajęć wychowawczych. Współpraca z rodziną dziecka, współpraca z instytucjami, urzędami, organizacjami i placówka...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PEDAGOG SPECJALNY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Elbląg

Numer oferty: StPr/24/1076Obowiązki:Praca dydaktyczno- wychowawcza z dziećmi.Jedna zmiana, godziny do uzgodnienia.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika specjalnaPozostałe wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku pedagogika specjalna...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSZKOLE NR 23PRZEDSZKOLE NR 23
Elbląg

Zakres obowiązków: Praca dydaktyczno- wychowawcza z dziećmi. Jedna zmiana, godziny do uzgodnienia. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku pedagogika specjalna lub studia podyplomowe na kierunku pedagogika specjalna, przygotowanie pedagogi...

11.06.202411.06.2024