Filtruj

Praca Pedagogika - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

KOORDYNATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ

ORGANIZATOR PIECZY ZASTĘPCZEJ I WSPIERANIA RODZINY W ZAMOŚCIUORGANIZATOR PIECZY ZASTĘPCZEJ I WSPIERANIA RODZINY W ZAMOŚCIU
Zamość

Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy rodzinom zastępczym w realizacji zadań wynikających z pieczy zastępczej, przygotowywanie, we współpracy z asystentem rodziny i odpowiednio rodziną zastępczą planu pomocy dziecku, pomoc rodzinom zastępczym w nawiązaniu wzajemnego kontaktu, zapewnienie rodzinom zas...

17.04.202417.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PEDAGOG

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/0850Obowiązki:Pedagog wchodzi w skład zespołu specjalistów, bierze udział w opracowaniu diagnozy psychofizycznej każdego dziecka, uczestniczy w planowaniu oddziaływań wychowawczych i terapeutycznych, wspiera rodziców i wychowawców poprzez udzielanie wskazówek, pracę indywidualn...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Zamość

Numer oferty: StPr/24/0844Obowiązki:Udział w prowadzeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych, opieka nad dziećmi.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Umiejętność pracy z dziećmi umiejętność pracy w zespole Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika pr...