Filtruj

Praca Pelnomocnik - Babica

1-3 z 3 ofert pracy

Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Stare Babice

Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego-Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych do spraw zapewnienie przestrzegania przepisów ustawy o ochronie informacji nieja...

17.04.202417.04.2024

Specjalista ds. systemu zarządzania jakością i ochroną środowiska

ANNAANNA
Grojec

Zadania: Wsparcie pełnomocnika w dokumentacji oraz procesie audytowym Monitoring i analiza wyników jakościowych i środowiskowych oraz działania naprawcze lub doskonalące Udział w opracowywaniu sprawozdań Stały monitoring zmian prawnych oraz praktyczne zastosowanie przepisów i wymagań Wymagania:...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pośrednik Nieruchomości Trzebinia Chrzanów Salwator Nieruchomości

SALWATOR NIERUCHOMOŚCISALWATOR NIERUCHOMOŚCI
Trzebinia

SALWATOR Nieruchomości Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Krakowie z siedzibą przy ul. Bolesława Prusa 10/7 poszukuje na stanowisko Pośrednik Nieruchomości, osoby, która będzie pracować na terenie Trzebinia/Chrzanów/okolice. Szukamy również osób do pracy w innych okolicach Krakowa i n...

21.03.202421.03.2024
od 5000 zł