Filtruj

Praca Pelnomocnik

1-3 z 3 ofert pracy

PEŁNOMOCNIK DS. OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH

SĄD OKRĘGOWY W SIEDLCACHSĄD OKRĘGOWY W SIEDLCACH
Siedlce

Zakres obowiązków: 1. zapewnienie ochrony informacji niejawnych, w tym stosowanie środków bezpieczeństwa fizycznego, 2. zapewnienie ochrony systemów teleinformatycznych, w których są przetwarzane informacje niejawne, 3. zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa informacji niejawnych, w szczególności szaco...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Prawnik - pełnomocnik Dyrektora | 1/2 etatu lub praca hybrydowa

WŁODZIMIERZWŁODZIMIERZ
Warszawa

Jesteśmy firmą o energicznym podejściu, specjalizującą się w dostarczaniu pracowników do różnorodnych sektorów, w tym sprzątania, pracy magazynowej, gastronomii i produkcji. Twój główny obszar działania będzie obejmować współpracę z Dyrektorem w bieżących sprawach: konsultacje prawne, zawarcie umów...

15.04.202415.04.2024

Pełnomocnik rektora ds. osób z niepełnosprawnościami

WROCŁAWSKA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI STOSOWANEJWROCŁAWSKA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI STOSOWANEJ
Wrocław

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej poszukuje osoby na stanowisko: pełnomocnik rektora ds. osób z niepełnosprawnościami.wymiar czasu pracy: 1/2 etatu.forma zatrudnienia: umowa o pracępraca w trybie stacjonarnym, elastyczny grafiklokalizacja: M. Lutra 4; WrocławWymagania niezbędne:• wyksz...

06.04.202406.04.2024