Filtruj

Praca Perfekt - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta z j. niemieckim

PERFEKT- BAUPERFEKT- BAU
Szczecin

Zadania: awizowanie telefoniczne oraz mailowe dostaw do klientów niemieckojęzycznych, wyjaśnianie niezgodności w dostawach, wsparcie kierowców przy kontakcie z klientem, rozpatrywanie reklamacji, wsparcie działu logistyki w bieżących zadaniach. Wymagania: znajomość języka niemieckiego na pozi...

05.05.202405.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER RUSZTOWAŃ - NORWEGIA - BEZ UPRAWNIEŃ

ES-PERFEKTES-PERFEKT
Szczecin

W związku z planowanymi projektami zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:Monter rusztowań Miejsce pracy: Oslo, KristiansandIlość wakatów: 20Nr ref.: MR/23Obowiązki:montaż i demontaż rusztowań przemysłowych i/lub fasadowychWymagania:- doświadczenie w montażu, demontażu rusztowań- nie wymag...

02.05.202402.05.2024

MALARZ / SZPACHLARZ - NORWEGIA, PRACA OD ZARAZ!!

Szczecin

W związku z nowymi projektami zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:Malarz / SzpachlarzIlość wakatów: 12Miejsce pracy: Kristiansand, TrondheimNr ref.: MS/24Obowiązki:- ręczne lub maszynowe szpachlowanie oraz malowanie pomieszczeń Wymagania:- doświadczenie w wymienionych pracach- znajomość...