Filtruj

Praca Personalny - Szczecinek

1-3 z 3 ofert pracy

Merchandiser mobilny

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Szczecinek

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Jesteś perfekcjonistą i szukasz pracy, w które...

27.03.202427.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Mechanik | bez doświadczenia

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Turowo

Zadania: naprawy maszyn i urządzeń reagowanie na awarie, bieżące usuwanie usterek, raportowanie przeglądy oraz konserwacja urządzeń, działania prewencyjne Wymagania: gotowość do podjęcia pracy w tzw. systemie czterobrygadowym wykształcenie zawodowe lub techniczne praktyczne umiejętności związane z m...

27.04.202427.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Kierownik Budowy - Colas Polska Anielin k/Łodzi

COLAS POLSKACOLAS POLSKA
Anielin

Kierownik Budowy - budownictwo drogowe Miejsce pracy: Anielin k/Łodzi i województwo łódzkie Podstawowe zadania na stanowisku: pełnienie funkcji Kierownika Budowy według obowiązujących w Firmie standardów kierowanie i nadzór nad przydzielonymi budowami zgodnie z wymaganiami kontraktowymi, dokumen...

26.02.202426.02.2024