Filtruj

Praca Personel Sprzatajacy - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

PERSONEL SPRZĄTAJĄCY - SERWIS DZIENNY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Białystok

Numer oferty: StPr/24/0950Obowiązki:obchód kontrolny stanu czystości obiektu, sprzątanie bieżące tj. mycie toalet, odkurzanie, uzupełnianie wkładów higienicznych, wymiana worków na śmieciPraca w godzinach 6-14Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania...

13.04.202413.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

DOMOSFERA S. C.DOMOSFERA S. C.
Białystok

Zakres obowiązków: obchód kontrolny stanu czystości obiektu, sprzątanie bieżące tj. mycie toalet, odkurzanie, uzupełnianie wkładów higienicznych, wymiana worków na śmieci Praca w godzinach 6-14 Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wymagane jest orzezcenie o stopniu niepełnospraw...

12.04.202412.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Hotel Atlanta *** w Jeżewie Starym - Recepcjonista/ka

RECEPCJA HOTEL ATLANTARECEPCJA HOTEL ATLANTA
Jeżewo Stare

Zakres obowiązków: - bieżąca obsługa recepcji hotelowej i personelu sprzątającego, - przyjmowanie i obsługa gości hotelowych, - obsługa płatności, terminali płatniczych, kasy fiskalnej, - przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz przychodzących drogą elektroniczną, - przestrzeganie procedur o...

02.04.202402.04.2024