Filtruj

Praca Personel Sprzatajacy - Legnica

Praca jako salowa w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Legnicy

KATARZYNAKATARZYNA
Legnica

Praca jako Salowa w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym (ZOL) w Legnicy Miejsce Pracy: Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Caritas (ZOL), Legnica, ul. Poselska Wymagane Kwalifikacje: Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. Stanowisko: Salowa Zakres Obowiązków: Utrzymanie czystości ...

16.09.202416.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Firma Diversey Polska zatrudni Mobilnego Serwisanta. Legnica i okolice

DIVERSEY POLSKADIVERSEY POLSKA
Legnica

Obowiązki: · Utrzymywanie sprawności maszyn sprzątających, urządzeń oraz instalacji technicznych eksploatowanych przez klientów Diversey poprzez realizację wizyt typu awaria i przegląd. Obszar działania: województwo DOLNOŚLĄSKIE · Wykonywanie montaży urządzeń dozujących obejmujących instalację, ka...

13.09.202413.09.2024
od 6000 zł

Sprzątanie w drogerii 2x w tygodniu 4h dziennie, Legnica

JUWENTUSJUWENTUS
Legnica

Dla jednej z czołowych firm z branży usług porządkowych, zatrudnimy personel sprzątający w drogerii (które wchodzą na rynek w Polsce) w Legnicy, ul. Schumana Zatrudnienie od 01.09.2024, ale zgłoszenia i rezerwacje przyjmujemy już dzisiaj W OFERCIE: sprzątanie w drogerii 2 razy w tygodniu, np. w...

19.08.202419.08.2024
od 34 zł