Filtruj

Praca Phu - Ostrów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca klienta w sklepie T-Mobile

RENATARENATA
Ostrów Wielkopolski

OPIS Sprzedawca Konsultant w sklepie T-Mobile Autoryzowany Agent T-Mobile poszukuje kandydata miejsce pracy; Ostrów Wielkopolski ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych - podpisywanie Umów o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych - aktyw...

24.05.202424.05.2024
od 4800 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT. C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

nowa oferta
DAMIAN SZULC PHU JULIADAMIAN SZULC PHU JULIA
Chwaliszew

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, prawo jazdy kat C + E, aktualne uprawnienia i badania Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem wyjazd w poniedziałek, powrót w piątek praca UE Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnieni...

17.06.202417.06.2024

KIEROWCA KAT C+E

PHU ARAMIR SP. Z O.O.PHU ARAMIR SP. Z O.O.
Pleszew

Zakres obowiązków: zgodny z charkterystyką pracy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1 mile widziane doświadczenie zawodowe...

10.06.202410.06.2024