Filtruj

Praca Pi On - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

Technik zabezpieczeń

nowa oferta
SEKRETARIATSEKRETARIAT
Elbląg

JU PI Sp. z o. o. to firma z 30 letnią ugruntowaną pozycją na rynku usług ochrony fizycznej i technicznej. Obecnie poszukujemy: pracownika zabezpieczenia technicznego Mile widziane: doświadczenie zawodowe Nasze wymagania: zaangażowanie i kreatywność prawo jazdy Oferujemy: umowa o pracę at...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KELNER-BARMAN

Elbląg

Zakres obowiązków: Obsługa gości Dwie zmiany 14-22, 11-19 Oferta PI przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Elbląg Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wykształcenie zawodowe, komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Mile widziane doświadczenie w za...

31.05.202431.05.2024

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

JU PI SP. Z O.O.JU PI SP. Z O.O.
Elbląg

Zakres obowiązków: Dozór obiektu Godziny pracy do uzgodnienia wg grafiku Miejsce pracy: obiekty na terenie Elbląga Oferta pracy z przeznaczeniem dla osób z niepełnosprawnością Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie nie jest wymagane. Upra...

22.05.202422.05.2024