Filtruj

Praca Piaskarz - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

PIASKARZ - 2800 E netto - słaby język niemiecki! (TR-TN-DE)

AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Rzeszów

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląs...

09.09.202409.09.2024

Piaskarz malarz pomocnik

ULCTECHULCTECH
Błędowa Tyczyńska

Poszukujemy pracownika na stanowisko: piaskarz/ malarz/ pomocnik/ lakiernik praca polega na: piaskowaniu elementów i konstrukcji stalowych Malowaniu metodą natryskową oraz proszkową mile widziane umiejętności ślusarskie i mechaniczne przy obsłudze sprzętu, oraz prawo jazdy kat.B możliwość przyu...

26.09.202326.09.2023
od 25 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Piaskarz - Szwecja

nowa oferta
BALTIX.SE SP. Z O.O.BALTIX.SE SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowywanie powierzchni do piaskowania/śrutowania Obsługa urządzeń używanych w procesie piaskowania Usuwanie rdzy, farb i zanieczyszczeń z różnych powierzchni Kontrola jakości wykonanych prac Utrzymanie maszyn i narzędzi w dobrym stanie technicznym WYMAGANIA: min. 3 lata doświ...

15.09.202415.09.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0190 s