Filtruj

Praca Piaskowanie - Czernikowo

1-3 z 3 ofert pracy

PIASKARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Czernikowo

Numer oferty: StPr/24/0433Obowiązki:PIASKOWANIE ELEMENTÓW MASZYN.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: Toruńska 68, 87-640 Czernikowo, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: za ...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PIASKARZ

AGROCHLOPECKI RADOSŁAW CHŁOPECKIAGROCHLOPECKI RADOSŁAW CHŁOPECKI
Czernikowo

Zakres obowiązków: PIASKOWANIE ELEMENTÓW MASZYN. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

Zatrudnię pracownika .

JANUSZJANUSZ
Makówiec

Zatrudnię pracownika do warsztatu mechanicznego , lakierni proszkowej. Zajmujemy sie mechaniką samochodową, lakierowaniem proszkowym, piaskowaniem elementów metalowych , wulkanizacją. Poszukujemy pracownika mechanik samochodowy lakiernik , ślusarz, spawacz piaskowanie elementów metalowych prac...

06.12.202306.12.2023
od 3500 zł