Filtruj

Praca Piec - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

Cloud Administrator

nowa oferta
XTBXTB
Toruń

Obowiązki: Rozwój oraz utrzymanie infrastruktury w chmurze Microsoft Azure w szczególności: Konfiguracja, monitorowanie i utrzymanie infrastruktury w chmurze Microsoft Azure Wsparcie przy wdrożeniu nowych usług w środowisku Azure. Optymalizacja i skalowanie zasobów w celu zapewnienia wydajności i ef...

12.05.202412.05.2024

SOCIAL MEDIA MANAGER

nowa oferta
AMREST HOLDINGS SEAMREST HOLDINGS SE
Toruń

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie ochrony prywatności i ochrony przeciwsłonecznej - i to już od 1878 r. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pomogło nam ponad 15 lat temu stać się pierwszym internetowym sprzedawcą detalicznym produktów do ochrony prywatności i ochrony przeciwsłonecznej. O...

Praca w zieleni, w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku.

nowa oferta
BARTŁOMIEJBARTŁOMIEJ
Toruń

Zatrudnimy pracowników fizycznych do prac na terenach zielonych, prywatnych, miejskich i drogowych. Wykonujemy: koszenie ręcznymi, kosami spalinowymi, cięcia żywopłotów, grabienie, pielenie, prace porządkowe. Zatrudnimy zarówno Panie jak i Panów. Mile widziane doświadczenie w branży i prawo j...

10.05.202410.05.2024
od 22 zł