Filtruj

Praca Piecowy - Kąty Wrocławskie

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik sprzątający Modlniczka od zaraz 723 700 420

ZAKŁADY USŁUGOWEZAKŁADY USŁUGOWE
Kąty Wrocławskie

Stabilna firma Zakłady Usługowe EZT zatrudni pracownika do utrzymania czystości do maszynowego i ręcznego wewnątrz obiektu w Modlniczce.Zakres obowiązków:maszynowe i ręczne utrzymanie czystości hali, mopowanieutrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, socjalnych i sanitarnychWymagania:umiejętność o...

26.05.202426.05.2024

Krakowski Instytut Psychoterapii - praca dla psychologa

KRAKOWSKI INSTYTUT PSYCHOTERAPIIKRAKOWSKI INSTYTUT PSYCHOTERAPII
Wrocław

Krakowski Instytut Psychoterapii we Wrocławiu to ośrodek poradnictwa, terapii i wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla rodzin zastępczych. Nasi terapeuci zapewniają psychoterapię indywidualną i rodzinną dzieciom i młodzieży przebywającej w spokrewnionych rodzinach zastępczych, usamodzielniającym...

11.06.202411.06.2024

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

KAROLINA SOBOLEWSKAKAROLINA SOBOLEWSKA
Wrocław

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszej Księgowej / Młodszego Księgowego do obsługi finansowej naszych firm. Jest to pięć spółek z o.o. oraz jedna działalność jednoosobowa, wszystkie podmioty są płatnikami VAT. Praca zdalna z opcjonalnym jednym dniem w miesiącu w siedzibie firmy w...

05.06.202405.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0790 s