Filtruj

Praca Piecowy - Leszno

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych (1/2 etatu)

TOYOCARTOYOCAR
Leszno

Kogo szukamy? TOYOTA Mikołajczak poszukuje osoby, która z pasją podchodzi do pracy z klientem, lubi kontakt z ludźmi, jest ambitna i nie boi się wyzwań. Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie wsparcie w procesach zatrudniania pracowników, zarządzanie dokumentacją kadrowo-płacową. ...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w Pizzerii

PRZEMEKPRZEMEK
Kościan

Poszukujemy osób do pracy na kuchni oraz rozwożenia zamówień w Kościanie. Wymagania: - dobra organizacja i punktualność; - znajomość języka polskiego; - prawo jazdy kat. B - mile widziane doświadczenie w gastronomii; - mile widziana znajomość Kościana i okolic. Zakres obowiązków: - przygotow...

24.05.202424.05.2024
od 27 zł

ASYSTENT RODZINY

Wschowa

Zakres obowiązków: wykonywanie zadań asystenta rodziny zgodnie z art. 15 ustwy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastepczej Wymagania: wykształcenie - humanistyczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - humanistyczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licenc...

21.05.202421.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0715 s