Filtruj

Praca Piecowy - Słubice

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR URZĄDZEŃ CIŚNIENIOWYCH

MYJNIA SAMOCHODOWA AUTO-PIANA SCMYJNIA SAMOCHODOWA AUTO-PIANA SC
Słubice

Zakres obowiązków: Mycie i kosmetyka samochodów, przyjmowanie zleceń do klientów ( również w języku niemieckim ) Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe język obcy - niemiecki (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) umiejętność - Obsługa kasy fiskalnej umiejętnoś...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynierka / Inżynier Sieci Trakcyjnej

nowa oferta
PGE ENERGETYKA KOLEJOWA OBSŁUGAPGE ENERGETYKA KOLEJOWA OBSŁUGA
Rzepin

Inżynierka / Inżynier Sieci Trakcyjnej Miejsce pracy: Rzepin Twój zakres obowiązków Praca przy budowie, utrzymaniu i naprawach awaryjnych sieci trakcyjnej kolejowej z wykorzystaniem pociągu sieciowego Praca w torach czynnych przy urządzeniach sieci powrotnej Wykonywanie przeglądów i prac serwisowych...

11.05.202411.05.2024

Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista w Sekcji Zasilania Elektroenergetycznego

nowa oferta
PGE ENERGETYKA KOLEJOWAPGE ENERGETYKA KOLEJOWA
Rzepin

Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista w Sekcji Zasilania Elektroenergetycznego Miejsce pracy: Rzepin Twój zakres obowiązków Planowanie zadań dla pracowników Sekcji Dbałość o jakość i terminową realizację zadań związanych z utrzymaniem i budową sieci trakcyjnej oraz urządzeń elektroenergetycznyc...