Filtruj

Praca Piekarnia Cukiernia S C - Iława

1-2 z 2 ofert pracy

SPRZEDAWCA - CUKIERNIA PATI

PIEKARNIA CUKIERNIA PATI ANITA FEDE - CHREŚCIONKO SP. K.PIEKARNIA CUKIERNIA PATI ANITA FEDE - CHREŚCIONKO SP. K.
Iława

Zakres obowiązków: Sprzedaż art. piekarniczo-cukierniczych, bezpośrednia obsługa klienta, przygotowywanie kanapek, przekąsek, sałatek i pizzy zgodnie z recepturą, pobieranie surowców z magazynu. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarn...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca - Piekarnia-Cukiernia Pati w Iławie

CUKIERNIA - PIEKARNIA PATICUKIERNIA - PIEKARNIA PATI
Iława

Piekarnia Cukiernia PATI jest szybko rozwijającą się firmą w branży spożywczej. Działamy na terenie 3 województw i zatrudniamy ponad 100 osób. Jeżeli lubisz nowe wyzwania dołącz do zespołu SPRZEDAWCÓW naszej firmy !! Kontakt telefoniczny w godzinach 8:00 - 14:00 Poszukujemy osób do sklepu przy u...

10.05.202410.05.2024