Filtruj

Praca Piekarz Cukiernik - Gorzów

1-3 z 3 ofert pracy

(PS) Praca dla piekarza

SGP - SORTING GROUP POLAND SP. Z O.O.SGP - SORTING GROUP POLAND SP. Z O.O.
Gorzów Wielkopolski

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Poszukujemy osób do pracy ...

12.04.202412.04.2024

PIEKARZ

ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY, HANDEL A. ŚCIGAŁA ANDRZEJ ŚCIGAŁAZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY, HANDEL A. ŚCIGAŁA ANDRZEJ ŚCIGAŁA
Siemianowice Śląskie

Zakres obowiązków: Produkcja pieczywa. Praca w systemie dwuzmianowym 4.00-12.00 oraz 20.00-4.00. Dni wolne według grafiku. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Pozostali piekarze, cukiernicy i pokrewni umiejętność - wypiek pieczywa staż pracy ogółem - lata: 1 Wymagane doświadczen...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w Szwajcarii/ Szef linii produkcyjnej

SZWAJCARSKA FIRMA BEZPOŚREDNIOSZWAJCARSKA FIRMA BEZPOŚREDNIO
Katowice

Szukasz pracy w Szwajcarii, ale nie wiesz jak przeprowadzić się do obcego kraju? Nie musisz się martwić! Pomagamy w całym procesie relokacji, załatwieniu zakwaterowania i niezbędnych dokumentów. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:Szef/owa linii przy produkcji żywności / chleb i inne wyp...

12.03.202412.03.2024