Filtruj

Praca Piekarz Cukiernik - Sławęcin

1-2 z 2 ofert pracy

PIEKARZ - CUKIERNIK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Sławęcin

Numer oferty: StPr/24/0963Obowiązki:Praca fizyczna przy wypieku wyrobów cukierniczych, ciast mokrych i tortów, placków, blatów bezowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:praca w zespoleWykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: 38-242 Sławęcin 30, powiat: jasielski, woj: ...

27.08.202427.08.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

WYROBY CUKIERNICZE KEKS A. ŚLIŻ, S. MACIEJOWSKI, D. SKRZYSZOWSKA SP. J.WYROBY CUKIERNICZE KEKS A. ŚLIŻ, S. MACIEJOWSKI, D. SKRZYSZOWSKA SP. J.
Sławęcin

Zakres obowiązków: Praca fizyczna przy wypieku wyrobów cukierniczych, ciast mokrych i tortów, placków, blatów bezowych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - praca w zespole...