Filtruj

Praca Piekarz Cukiernik - Smołdzino

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-3 z 3 ofert pracy

kucharz/piekarz/cukiernik

KAROLINAKAROLINA
Smołdzino

Poszukujemy osób z pasją do gotowania, pieczenia i cukiernictwa na stanowisko: KUCHARZ, PIEKARZ ORAZ CUKIERNIK Jeśli chcesz się rozwijać i nie przeszkadza ci praca zmianowaw systemie (19-3; 5-13) , ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie Zatrudnienie w stabilnej ...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PIEKARZ/CIASTOWY

PIEKARNIA KARPIŃSCY S. C.PIEKARNIA KARPIŃSCY S. C.
Pruszcz Gdański

Zakres obowiązków: Wytwarzanie ciast, obsługa maszyn piekarskich i cukierniczych. Praca od poniedziałku do niedzieli, w zakresie godzin: 20-5 (zgodnie z ustalonym grafikiem). Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - piekarz-cukiernik doświadczenie w pracy w piekarni przy ciasta...

29.05.202429.05.2024

Piekarz/Cukiernik - 26/28 netto

PRODUKCJAPRODUKCJA
Gdańsk

Dołącz do naszego zespołu! Poszukiwane osoby na stanowisko: Piekarz oraz cukiernik - praca przy robieniu deserów, wypiekaniu pieczywa, wytwarzania ciasta do pizzy. Wymagania: orzeczenie lekarskie, zaangażowanie w powierzone zadania, dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B. Oferujemy: szkol...

24.05.202424.05.2024
od 33 zł