Filtruj

Praca Piekarz - Jedwabne

1-3 z 3 ofert pracy

PIEKARZ

BOGUSŁAWA WOLIŃSKA-ZALEWSKA ZAKŁAD PIEKARNICZO - CUKIERNICZYBOGUSŁAWA WOLIŃSKA-ZALEWSKA ZAKŁAD PIEKARNICZO - CUKIERNICZY
Jedwabne

Zakres obowiązków: Wyrób i wypiek pieczywa. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe - wykształcenie zawodowe- piekarz (pożądane), wymagane: doświadczenie zawodowe w zawodzie piekarza...

26.08.202426.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PIEKARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Jedwabne

Numer oferty: StPr/24/0719Obowiązki:Wyrób i wypiek pieczywa.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, kierunek: piekarzPozostałe wymagania:- wykształcenie zawodowe- piekarz (pożądane), wymagane: doświadczenie zawodowe w zawodzie piekarzaMiejsce pracy: Wesoła 10, 18-420 Jedwabne...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Zatrudnimy piekarza

PIEKARNIAPIEKARNIA
Jedwabne

Piekarnia w Jedwabnem zatrudni piekarza. Praca na jedną zmianę, nd-pt 18-2/3. UmowaOsoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego 862172062...

08.07.202408.07.2024