Filtruj

Praca Piekarz - Karsin

1-3 z 3 ofert pracy

PIEKARZ

GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W KARSINIEGMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W KARSINIE
Karsin

Zakres obowiązków: - Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe - wymagane doświadczenie...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Piekarz

JOBZONE NORGE ASJOBZONE NORGE AS
Kościerzyna

W Jobzone Norge AS posiadamy wizję bycia najlepszym pracodawcą w naszej branży w Norwegii. Oferujemy naszym pracownikom stałą umowę o pracę, konkurencyjne oraz uczciwe wynagrodzenie. W Jobzone Norge AS otrzymujesz stałą osobę kontaktową, która wspiera oraz doradza Ci na każdym etapie zatrudnienia. W...

17.05.202417.05.2024

Zatrudnimy do nowo otwieranego sklepu w Liniewie

ARKADIUSZARKADIUSZ
Liniewo

Zatrudnimy sprzedawców-kasjerów, sprzedawcę na dział mięsny, piekarza, cukiernika, kucharza oraz magazyniera do sklepu w Liiewie...

od 4300 zł