Filtruj

Praca Piekarz - Kłoczew

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK PIEKARZA

Kłoczew

Zakres obowiązków: Zadania związane z wytwarzaniem i wypiekami różnych rodzajów pieczywa. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik piekarza

POWIATOWY URZĄD PRACY W RYKACHPOWIATOWY URZĄD PRACY W RYKACH
Kłoczew

Pomoc przy produkcji pieczywa....

03.04.202403.04.2024

PIEKARZ

GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W ŻELECHOWIEGMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W ŻELECHOWIE
Żelechów

Zakres obowiązków: prowadzi procesy i wykonuje czynności związane z wytwarzaniem różnych rodzajów pieczywa przy użyciu odpowiednich maszyn i urządzeń Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Piekarz* sumienność, dokładność, odpowiedzialność, książeczka do celów sanit. epidem....

04.04.202404.04.2024