Filtruj

Praca Piekarz - Konopki

1-3 z 3 ofert pracy

PIEKARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Konopki

Numer oferty: StPr/24/0193Obowiązki:Podstawowe obowiązki piekarzaDbanie o stanowisko pracyPrzygotowanie produktówWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Mile widziane doświadczenie w zawodzie / istnieje możliwość przyuczenia się do zawoduMiejsce pracy: 19-200 Konopki...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PIEKARZ

SKRODZCY PIEKARNIA CUKIERNIA KONOPKI SP. J.SKRODZCY PIEKARNIA CUKIERNIA KONOPKI SP. J.
Konopki

Zakres obowiązków: Podstawowe obowiązki piekarza Dbanie o stanowisko pracy Przygotowanie produktów Wymagania: wykształcenie - podstawowe Mile widziane doświadczenie w zawodzie / istnieje możliwość przyuczenia się do zawodu...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

piekarz

Mława

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i wyrabianie ciasta. Wypiek pieczywa. System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: ...

16.02.202416.02.2024
od 27 zł