Filtruj

Praca Pielegnacja Terenow Zielonych - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI

Główczyce

Zakres obowiązków: Koszenie terenów zielonych, pielęgnacja ogrodów, pomoc przy wycince drzew i krzewów. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK TECHNICZNY

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W SŁUPSKUPOWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W SŁUPSKU
Słupsk

Zakres obowiązków: Do zadań pracownika należeć będzie m.in. przeprowadzanie drobnych napraw, prace gospodarcze a także pielęgnacja zieleni wokół posesji w 3 domkach jednorodzinnych zlokalizowanych na terenie Miasta Ustka oraz w Przewłoce. Umowa zlecenie: 01.07.2024 z możliwością przedłużenia. Wymag...

18.06.202418.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca dla kobiet - pielęgnacja terenów zielonych - Słupsk

SORTED SP. Z O.O.SORTED SP. Z O.O.
Słupsk

Zatrudnimy kobiety do pracy przy sadzeniu, grabieniu i pielęgnacji terenów zielonych w Słupsku. Stawka godzinowa do ustalenia. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 7 2 8 9 1 5 8 8 7 Paweł...

27.05.202427.05.2024