Filtruj

Praca Pielegnacja - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

TECHNIK UTRZYMANIA OBIEKTU/ ZŁOTA RĄCZKA - LEGNICA

nowa oferta
GOLDEN SERWIS SP. Z O.O.GOLDEN SERWIS SP. Z O.O.
Legnica

Firma GOLDEN SERWIS, zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży oraz rekrutacji, poszukuje obecnie dla swojego klienta technika utrzymania obiektu do pracy w Legnicy.Obowiązki Bieżące prace remontowo-budowlane (wymiana płytek, fugowanie, malowanie, uszczelnianie itp.). Wykonywanie codziennych ...

12.06.202412.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Pracownik restauracji KFC

nowa oferta
AMREST SP. Z O.O.AMREST SP. Z O.O.
Nowa Wieś Legnicka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Mistrz smaku: Przygotowywanie pysznych produktów KFC. Ambasador gościnności: Kompletowanie i serwowanie zamówień. Strażnik jakości: Pielęgnacja sprzętu i utrzymanie krystalicznej czystości przy Twoim stanowisku pracy. WYMAGANIA: Zapał i entuzjazm: Twoja energia i chęć do nauki są ...

14.06.202414.06.2024

nowa oferta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Mistrz smaku: Przygotowywanie pysznych produktów KFC. Ambasador gościnności: Kompletowanie i serwowanie zamówień. Strażnik jakości: Pielęgnacja sprzętu i utrzymanie krystalicznej czystości przy Twoim stanowisku pracy. WYMAGANIA: Zapał i entuzjazm: Twoja energia i chęć do nauki ...

13.06.202413.06.2024