Filtruj

Praca Pielegniarka Pielegniarz - Rokocin

1-3 z 3 ofert pracy

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Rokocin

Numer oferty: StPr/24/0693Obowiązki:Wykonywanie czynności medycznych na zlecenie lekarza, przygotowywanie leków i podawanie mieszkańcom, obserwowanie stanu zdrowia mieszkańców, prowadzenie dokumentacji medycznej, sporządzanie sprawozdań w książce raportów pielęgniarskich.Wymagania:Wymagania konieczn...

27.06.202427.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ROKOCINIEDOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ROKOCINIE
Rokocin

Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności medycznych na zlecenie lekarza, przygotowywanie leków i podawanie mieszkańcom, obserwowanie stanu zdrowia mieszkańców, prowadzenie dokumentacji medycznej, sporządzanie sprawozdań w książce raportów pielęgniarskich. Wymagania: wykształcenie - medyczne średnie...

Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Lekarza Internista i mieszkanie służbowe Chojnice

PROWORK.PLPROWORK.PL
Starogard Gdański

Praca dla lekarza Internisty/ Rodzinnego w Przychodni POZ + mieszkanie GRATIS Pomorskie rejon Chojnice/ Starogard Gdański. Klient ProworkPL MED, Prywatna Przychodnia POZ w woj. pomorskim zatrudni lekarza rodzinnego lub lekarza internistę do pracy jako lekarz POZ. Zapewnione mieszkanie służbowe dla l...