Filtruj

Praca Pielegniarka Szkolna - Radom

1-2 z 2 ofert pracy

135 - PIELĘGNIARKA

WIEDEŃSKA BARBARA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ AKADEMIA ZDROWIA SKRÓT NAZWY: NZOZ-AKADEMIAWIEDEŃSKA BARBARA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ AKADEMIA ZDROWIA SKRÓT NAZWY: NZOZ-AKADEMIA
Radom

Zakres obowiązków: Usługi pielęgniarskie. Wymagania: wykształcenie - medyczne średnie zawodowe uprawnienie - Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu Wymagany kurs medycyny szkolnej lub kurs medcyny rodzinnej. lub magister pielęgniarstwa (niekoniecznie z kursem) tylko osoby chętne podjac pracę...

19.04.202419.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

135 - POŁOŻNA

Radom

Zakres obowiązków: usługi pielęgniarskie w poradni promocji zdrowia i medycyny szkolnej Wymagania: wykształcenie - medyczne średnie zawodowe uprawnienie - Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu Wymagany kurs medycyny szkolnej lub kurs medcyny rodzinnej. lub magister pielęgniarstwa (niekoniecznie ...