Filtruj

Praca Pielegniarka Szkolna - Żurawiec

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Pielegniarka Szkolna Żurawiec - inne oferty pracy
1-2 z 2 ofert pracy

PIELĘGNIARKA SZKOLNA

SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻURAWCUSZKOŁA PODSTAWOWA W ŻURAWCU
Żurawiec

Zakres obowiązków: Profilaktyczna opieka zdrowotna nad uczniami w szkole. Praca 4 godziny w tygodniu w wybrany dzień (godz.: 8.00-12.00 - do uzgodnienia indywidualnego) Miejsce pracy: Szkoła Podstawowa w Żurawcu Wynagrodzenie będzie dostosowane do stawki NFZ za 1 ucznia wg umowy z NFZ Wymagania: w...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pielęgniarka szkolna

Żurawiec

Profilaktyczna opieka zdrowotna nad uczniami w szkole. Praca 4 godziny w tygodniu w wybrany dzień (godz.: 8.00-12.00 - do uzgodnienia indywidualnego) Miejsce pracy: Szkoła Podstawowa w Żurawcu Wynagrodzenie będzie dostosowane do stawki NFZ za 1 ucznia wg umowy z NFZ...