Filtruj

Praca Pielegniarka - Bielawa

Zatrudnię opiekuna medycznego- pielęgniarkę-opiekunkę środowiskową

nowa oferta
PRM GRUPAPRM GRUPA
Bielawa

Opiekun medyczny Asystent Pielęgniarka Terapeuta Jesteśmy firmą świadczącą specjalistyczne usługi opiekuńcze. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku opiekun/ka osób starszych, chorych lub niepełnosprawnych. Praca polega na codziennym wsparciu osoby starszej lub chorej (możliwa praca również w week...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PIELĘGNIARKA

nowa oferta
SANATORIA DOLNOŚLĄSKIE SP. Z O.O.SANATORIA DOLNOŚLĄSKIE SP. Z O.O.
Sokołowsko

Zakres obowiązków: Całosciowa opieka nad pacjetem, prowadzenie dokumentacji medycznej, edukacji pacjenta. Wymagania: wykształcenie - medyczne średnie branżowe doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarka...

Praca Lekarz POZ i mieszkanie bezpłatnie Wałbrzych

PROWORK.PLPROWORK.PL
Wałbrzych

Praca dla lekarza Internisty lub Rodzinnego w Przychodni POZ + mieszkanie GRATIS Wałbrzych. Klient ProworkPL MED, Prywatna Przychodnia POZ w Wałbrzychu zatrudni lekarza rodzinnego lub lekarza internistę do pracy jako lekarz POZ. Zagwarantowane bezpłatne mieszkanie służbowe. Aktualne oferty pracy 202...

31.05.202431.05.2024