Filtruj

Praca Pielegniarka - Dąbrowa Tarnowska

DĄBROWA - Opiekun/ka osób starszych - Praca od ZARAZ - Wysoka stawka!

BERENIKABERENIKA
Dąbrowa Tarnowska

UWAGA! Wysoka premia za przejście z innej firmy - 800 złotych! Praca od ZARAZ Opiekun/ka osób starszych Posiadam wiele ofert pracy dla osób ze znajomością języka Niemieckiego podstawową, komunikatywną, biegłą. jeżeli nie znasz języka oferuję doszkolenie z podstaw. Zadzwoń 5 0 6 2 8 9 1 0 7 Zape...

07.05.202407.05.2024
od 7000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PIELĘGNIARKA (O)

DOM POMOCY SPOŁECZNEJDOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Tarnów

Zakres obowiązków: Pielęgniarka Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Wymagania: wykształcenie min. średnie kierunkowe, aktualne prawo wykonywania zawodu. Praca w Tarnowie, od pon. do niedz., na dwie zmiany, w godz.: 07:00 - 19:00, 19:00 - 07:00. Wynagrodzenie: od 4 600 zł brutto + wysługa. ...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TARNÓW - Opiekun/ka osób starszych - Praca od ZARAZ - Wysoka stawka!

Tarnów

od 7000 zł