Filtruj

Praca Pielegniarka - Gniezno

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla Pielęgniarek wszystkich specjalizacji

E-WORK HR COMPANY POLAND SP. Z O.O.E-WORK HR COMPANY POLAND SP. Z O.O.
Gniezno

e-work HR Company Poland aktualnie dla jednego ze szpitali zlokalizowanych w Grodzisku Wielkopolskim skupiamy się na poszukiwaniu Pielęgniarek wszystkich specjalizacji m.in. Pielęgniarstwo zachowawcze, Opieka Paliatywna, Geriatria. Praca dla Pielęgniarek wszystkich specjalizacji Obowiązki Opieka pie...

26.04.202426.04.2024

Pielęgniarka oddział geriatrii

Gniezno

Firma e-work HR Company Poland aktualnie prowadzi rekrutację do szpitala w Poznaniu poszukuje Pielęgniarek na oddział geriatrii oraz rehabilitacji Pielęgniarka oddział geriatrii Obowiązki Zapewnienie kompleksowej opieki pielęgnacyjnej i rehabilitacyjnej pacjentom w naszym ośrodku - Wykonywanie oceny...

PIELĘGNIARKA

Łubowo

Zakres obowiązków: - opieka medyczna - podawanie leków - robienie zastrzyków - wykonywanie prostych zabiegów medycznych mieszkańcom DPS Wymagania: wykształcenie - pomaturalne/policealne wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) mile widziane doświadczenie...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0292 s