Filtruj

Praca Pielegniarka - Lubin

1-3 z 3 ofert pracy

PIELĘGNIARKA

ŻŁOBEK GMINNY W RUDNEJŻŁOBEK GMINNY W RUDNEJ
Rudna

Zakres obowiązków: praca w żłobku w wymiarze 1/2 etatu Wymagania: wykształcenie - medyczne średnie zawodowe uprawnienie - Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu wymagane wykształcenie kierunkowe oraz prawo do wykonywania zawodu...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pielęgniarka/Pielęgniarz

MEDICOVERMEDICOVER
Legnica

Będziesz odpowiedzialny/a za: wykonywania zadań z zakresu pielęgniarstwa POZ; opiekę nad Pacjentem; wykonywanie badań specjalistycznych (w ramach posiadanych kwalifikacji); nadzór nad dokumentacją medyczną; Oferujemy: umowę o pracę; pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze; możliwoś...

23.04.202423.04.2024

Pielęgniarka/Pielęgniarz Legnica

CDT MEDICUS - REKRUTACJĘ PROW. MARLENA KRUK-SIWIKCDT MEDICUS - REKRUTACJĘ PROW. MARLENA KRUK-SIWIK
Legnica

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz: · aktualne prawo wykonywania zawodu; · wykształcenie średnie lub wyższe na kierunku pielęgniarstwo; · mile widziany kurs kwalifikacyjny pielęgniarki rodzinnej ; · umiejętność pracy w zespole; Będziesz odpowiedzialny/a za: · wykonywania zadań z zak...