Filtruj

Praca Pielegniarka - Nowy Tomyśl

Pielęgniarka/Pielęgniarz praca w stacji dializ DaVita - NOWY TOMYŚL

JAGODA DOROSZJAGODA DOROSZ
Nowy Tomyśl

DaVita z włoskiego oznacza „dawać życie”. Na co dzień opiekujemy się pacjentami z przewlekłą chorobą nerek. Troska o ich zdrowie jest naszym głównym zadaniem. Nieustannie wprowadzamy innowacyjne metody leczenia i doskonalimy standardy opieki klinicznej, aby polepszyć jakość życia pacjentów. DaVita t...

21.11.202321.11.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

PIELĘGNIARKA

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PROWADZONY PRZEZ ZGROMADZENIE SIÓSTR MIŁOSIERDZIA ŚW. WINCENTEGO A PAULODOM POMOCY SPOŁECZNEJ PROWADZONY PRZEZ ZGROMADZENIE SIÓSTR MIŁOSIERDZIA ŚW. WINCENTEGO A PAULO
Wolsztyn

Zakres obowiązków: - wykonywanie zleceń lekarskich - podawanie leków - robienie zastrzyków - wynagrodzenie godzinowe - 45 zł brutto/h Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu...

18.04.202418.04.2024

Pielęgniarka

Wolsztyn

- wykonywanie zleceń lekarskich - podawanie leków - robienie zastrzyków - wynagrodzenie godzinowe - 45 zł brutto/h...