Filtruj

Praca Pielegniarka - Piła

Pielęgniarka / Pielęgniarz w oddziałach szpitalnych, zachowawczych, zabiegowych, pracowni endoskopii oraz na bloku operacyjnym

nowa oferta
SZPITAL SPECJALISTYCZNY W PILESZPITAL SPECJALISTYCZNY W PILE
Piła

Szpital Specjalistyczny w Pile zatrudni: Pielęgniarki/Pielęgniarzy w oddziałach szpitalnych, zachowawczych, zabiegowych, pracowni endoskopii oraz na bloku operacyjnym. Pielęgniarka / Pielęgniarz w oddziałach szpitalnych, zachowawczych, zabiegowych, pracowni endoskopii oraz na bloku operacyjnym Miejs...

03.05.202403.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PIELĘGNIARKA

PRZYCHODNIA LEKARSKA WIGOR PIOTR WIERZBICKI I IWONA WIERZBICKA S. C.PRZYCHODNIA LEKARSKA WIGOR PIOTR WIERZBICKI I IWONA WIERZBICKA S. C.
Piła

Zakres obowiązków: Zabiegi pielęgniarskie w zakresie praktyki lekarza rodzinnego, obsługa rejestracji, obsługa linii telefonicznej, praca przy komputerze. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce, zatrudnienie od zaraz, zmiany w zakresie godz. pn. - pt. 08:00 - 18:00. Wymagania: wykształceni...

25.04.202425.04.2024

POKOJOWA

Wałcz

Zakres obowiązków: - zapoznanie się z obowiązujacym regulaminem pracy - przeszkolenie w zakresie procedur wewn. ochrony danych osobowych obowiązujacych w DPS Wałcz - utrzymanie nalezytej czystości i porząddku w pokojach mieszkalnych i pozostalych pomieszczeniach DPS w wałczu oraz mycie okien przy uż...

29.04.202429.04.2024