Filtruj

Praca Pielegniarka - Sztutowo

1-3 z 3 ofert pracy

OPIEKUN

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Sztutowo

Numer oferty: StPr/24/0467Obowiązki:Zadania osoby świadczącej usługi opieki wytchnieniowej będą polegać na wsparciu członków rodzin lub opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad osobą z niepełnosprawnościami :- poprzez umożliwienie uzyskania doraźnej, czasowej pomocy w formie usługi opieki wytc...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPIEKUN

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SZTUTOWIEGMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SZTUTOWIE
Sztutowo

Zakres obowiązków: Zadania osoby świadczącej usługi opieki wytchnieniowej będą polegać na wsparciu członków rodzin lub opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad osobą z niepełnosprawnościami : - poprzez umożliwienie uzyskania doraźnej, czasowej pomocy w formie usługi opieki wytchnieniowej tj....

16.05.202416.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Opiekunka osoby starszej

CENTRUM USŁUG OPIEKUŃCZYCH POMOCNA DŁOŃCENTRUM USŁUG OPIEKUŃCZYCH POMOCNA DŁOŃ
Elbląg

Centrum Usług Opiekuńczych Pomocna Dłoń z Elbląga, firma z 10 letnim stażem oferuje pracę dla opiekunek osób starszych i niepełnosprawnych. Wymagane wykształcenie kierunkowe lub udokumentowane doświadczenie w pracy. Poszukujemy także pielęgniarki w ramach pracy zleconej, traktowanej jako dodatkowa.P...

13.05.202413.05.2024