Filtruj

Praca Pielegniarska - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Pielęgniarka

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Gdańsk

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

29.04.202429.04.2024

Zatrudnimy Pielęgniarkę / Pielęgniarza w ZOL

Gdańsk

Caritas Archidiecezji GdańskiejCENTRUM POMOCOWE CARITAS im. św. Ojca PIO,ul. Jęczmienna 8, Gdyniazatrudni: pielęgniarkę/pielęgniarzaWymagania: wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu, umiejętność organizacji pracy własnej, życzliwy i pełen wyrozumiałości stosunek do pacjentów.Zakres obowiąz...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPIEKUN

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W RUMIMIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W RUMI
Rumia

Zakres obowiązków: a) zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznemu (szczególnie agresywnemu i z tendencjami samobójczymi); b) pomoc przy spożywaniu posiłków; c) wykonywanie czynności higieniczno - pielęgnacyjnych; d) ułatwianie podopiecznemu prawidłowego funkcjonowania w środowisku; e) organizowanie pod...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0360 s