Filtruj

Praca Pielegniarska - Ostróda

1-3 z 3 ofert pracy

Pielęgniarka / Pielęgniarz

nowa oferta
FRESENIUSFRESENIUS
Ostróda

Opis stanowiska: Opieka pielęgniarska nad pacjentami stacji dializ i oddziału nefrologicznego. Oferujemy: gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia, profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego, formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zle...

01.06.202401.06.2024

Ostróda

Pielęgniarka / Pielęgniarz Miejsce pracy: Ostróda Opis stanowiska: Opieka pielęgniarska nad pacjentami stacji dializ i oddziału nefrologicznego. Oferujemy: gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia, profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego, formę zatrudn...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pielęgniarz/Pielęgniarka w Ośrodku Dializ w Iławie, Diaverum Polska

DZIAŁ PERSONALNY DIAVERUM POLSKADZIAŁ PERSONALNY DIAVERUM POLSKA
Iława

Diaverum to czołowy światowy dostawca usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupiony na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek. Dysponujemy ponad 30-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób nerek – jesteśmy w tej dziedzinie liderem. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach . ...

04.10.202304.10.2023
od 6700 zł