Filtruj

Praca Pieniadze - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Elastyczny grafik, WYPŁATA CO TYDZIEŃ i luźne podejście

nowa oferta
DAGA, REKRUTACJADAGA, REKRUTACJA
Gdańsk

Opis stanowiskaPotrzebujesz zastrzyku gotówki, ponieważ musisz opłacić studia?Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i zaistnieć na rynku pracy?My dajemy Ci taką możliwość!Poszukujemy osób z aspiracjami, które chcą zdobyć doświadczenie!Oferujemy pracę do wyboru na cały etat lub jako dodatkową na 3 dni...

20.05.202420.05.2024

Specjalista d/s nieruchomości

SOJECCY NIERUCHOMOŚCISOJECCY NIERUCHOMOŚCI
Gdańsk

Opis stanowiska: systematyczne i skuteczne pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości przygotowanie i promocja ofert oferowanie i prezentacje nieruchomości klientom wsparcie klienta w procesie transakcji, negocjowanie warunków i przygotowanie dokumentów stałe monitorowanie rynku nieruchomości i współprac...

10.05.202410.05.2024
Kontraktkontrakt

Praca Zdalna-Team Leader-Bez doświadczenia

SANDRASANDRA
Różyny

W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem poszukujemy osób do nawiązania współpracy.Pracę można traktować jako dodatek do etatu, studiów czy dalszej nauki w szkole, ale wysokie zarobki które można osiągnąć, mogą pozwolić na to aby potraktować to jako JEDYNE i STAŁE źródło dochodu.Dlaczego my...

23.04.202423.04.2024