Filtruj

Praca Pik - Szczytno

1-3 z 3 ofert pracy

Praca na budowie na terenie Szczytna

DANIELDANIEL
Szczytno

Szukam do pracy na budowę na terenie Szczytna. Jeśli zdarza ci się pić albo nie przychodzić po pierwszej zaliczce to nie pisz i nie dzwoń...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant urządzeń

PIOTRPIOTR
Szczytno

Zatrudnię serwisanta kosiarek, kos, pił i myjek. Praca polega na przyjmowaniu ,serwisowaniu i wydawaniu sprzętu. Mile widziane uprawnienia do 1KV....

23.05.202423.05.2024
od 4242 zł

SERWISANT

AAM SP. Z O.O. SP. K.AAM SP. Z O.O. SP. K.
Szczytno

Zakres obowiązków: przyjmowanie, naprawianie i serwisowanie kosiarek, pił, kos i myjek PRACA: poniedziałek-piątek w godz. 7:00-15:00, 9:00-17:00, sobota 7:00-12:00 adres strony internetowej: www.aam.pl Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe uprawnienie - Eksploatacja urządzeń, i...

22.05.202422.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0378 s