Filtruj

Praca Pika - Tomaszów Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista do ds. kadrowo - płacowych

LIDIALIDIA
Tomaszów Mazowiecki

Firma transportowa zatrudni Specjalistę ds. Kadrowo - Płacowych Wymagania: znajpmość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, naliczanie deklaracjii ZUS, PIT oraz PEFRON, naliczanie wynagrodzeń, znajomość programu Kadrowo - Płacowego OPTIMA oraz Płatnika, znajomosc pakietu Mic...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

nowa oferta
HAYSHAYS
Piotrków Trybunalski

Samodzielna Księgowa/ Samodzielny KsięgowyPiotrków TrybunalskiNR REF.: 1185192Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się spółki produkcyjnej, poszukujemy doświadczonej i kompetentnej osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowa...

12.06.202412.06.2024

Biuro Rachunkowe zatrudni księgową / księgowego (księgi handlowe)

ANDRZEJANDRZEJ
Opoczno

Zakres obowiązków: pełna obsługa księgowa powierzonych firm, sporządzanieplików JPK VAT, deklaracji podatkowych (PIT, CIT), informacji NIP oraz sprawozdań GUS, analiza dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowym...

22.05.202422.05.2024
od 6000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0557 s