Filtruj

Praca Pilnowanie - Skierniewice

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

POWERECO OZE SP. Z O.O.POWERECO OZE SP. Z O.O.
Skierniewice

PRZYJĘCIE TOWARU NA MAGAZYN, WYDAWANIE TOWARU Z MAGAZYNU, DBAŁOŚĆ O PORZĄDEK NA MAGAZYNIE, PILNOWANIE STANÓW MAGAZYNOWYCH, DBAŁOŚĆ O ODPOWIEDNI PRZEPŁYW DOKUMENTÓW MAGAZYNOWYCH....

15.04.202415.04.2024

operator maszyn

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn produkcyjnych Dbanie o jakość produktów Pilnowanie ciągłości produkcji System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracoda...

19.03.202419.03.2024
od 4300 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PRACOWNIK OCHRONY

AJG SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O.AJG SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O.
Łowicz

Zakres obowiązków: Pilnowanie placu budowy. Zapobieganie kradzieży oraz wtargnięciu osób niepuprawnionych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe [Inne] : Zaświadczenie o niekaralności. Orzeczona niepełnosprawność w stopniu umiarkowanym lub znacznym. Mile widziane schorzenia specj...

13.05.202413.05.2024