Filtruj

Praca Piotr - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK WYPOŻYCZALNI SPRZĘTU WODNEGO /MAJ - WRZESIEŃ/

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PIOTR CHUDZIŃSKIFIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PIOTR CHUDZIŃSKI
Iława

Zakres obowiązków: Wydawanie sprzętu wodnego: kajaki, rowery wodne, pobieranie opłat od klientów. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Dyspozycyjność. Umiejętność obsługi kasy fiskalnej....

04.04.202404.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

OPERATOR OBRABIAREK CNC - Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA SZKŁOMAL PIOTR TRUSZCZYŃSKIFIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA SZKŁOMAL PIOTR TRUSZCZYŃSKI
Lubawa

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn CNC - obróbka szkła Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK KAMIENIARZA

PIOTR RADTKE 1) RADTKE-SYSTEM 2) AD PATRESPIOTR RADTKE 1) RADTKE-SYSTEM 2) AD PATRES
Lubawa

Zakres obowiązków: prace pomocnicze w kamieniarstwie Wymagania: wykształcenie - podstawowe Wymagane doświadczenie w kamieniarstwie...

11.04.202411.04.2024