Filtruj

Praca Piotr - Lubawa

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA W SKLEPIE ELEKTRYCZNYM

nowa oferta
ARTYKUŁY ELEKTRYCZNE PK-VOLT PIOTR KOWALKOWSKIARTYKUŁY ELEKTRYCZNE PK-VOLT PIOTR KOWALKOWSKI
Lubawa

Zakres obowiązków: obsługa klienta, wystawianie faktur sprzedaży, przyjmowanie towaru na stan magazynowy, układanie towaru Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej....

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR STOŁU DO ROZKROJU SZKŁA

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA SZKŁOMAL PIOTR TRUSZCZYŃSKIFIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA SZKŁOMAL PIOTR TRUSZCZYŃSKI
Lubawa

Zakres obowiązków: cięcie szkła Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

08.05.202408.05.2024

Firma budowlana zatrudni pracowników budowlanych i murarzy od zaraz!

PIOTRPIOTR
Ostróda

Firma budowlana zatrudni od zaraz ! Oferujemy: stabilne zatrudnienie, stałą pracę, możliwość podniesienia swoich kwalifikacji, niezbędną odzież roboczą, atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności. Wymagania: gotowość do pracy, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane ale...