Filtruj

Praca Piotr - Nakło Nad Notecią

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nakło Nad Notecią

Numer oferty: StPr/24/0395Obowiązki:Praca wychowawczo dydaktyczna oraz opiekuńcza z dziećmi w wieku od 3 do 6 latWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Przygotowanie pedagogiczneWykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: wychowanie przedszkolneWymagania dodatkowe:Zawód:Naucz...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

KIEROWCA C+E w Transporcie Międzynarodowym

nowa oferta
WIESIA I PIOTRWIESIA I PIOTR
Bydgoszcz

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Trasy zagraniczne lub krajowe Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Praca na etat lub część etatu Rozpoczęcie i zakończenie pracy na bazie w Bydgoszczy Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E. Doświadczenie będzie mile widziane chetnie przyj...

14.05.202414.05.2024
od 6500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię elektrykow

PIOTRPIOTR
Bydgoszcz

Dzień dobry.Firma z branży elektrycznej i teletechnicznej zatrudni elektryków i monterów.Wraz z rozwojem i zwiększaniem inwestycji poszukujemy nowych pracowników:- elektryków - montaż instalacji podtynkowej w mieszkaniach, montaż tras kablowych, montaż instalacji odgromowej, montaż osprzętu.- telete...

13.05.202413.05.2024